Darkshire In The Woods začíná ve čtvrtek 23. 6. 2022 odpoledne a končí v neděli 26. 6. 2022 odpoledne.. Dj stage začne hrát ve čtvrtek v 18:00. Darkshire v je hotovostní akce – karty bohužel nebereme.

V případě vládních omezení, které by znemožnili konání akce bude možné zakoupené vstupenky a ubytování refundovat přímo na váš účet (žádné vouchery).

Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out.

3-denní festivalová vstupenka: 1390 Kč vč. poplatků předprodejce
2-denní festivalová vstupenka: 990 Kč vč. poplatků předprodejce

Koupit vstupenky

3-denní vstupenka vás opravňuje ke vstupu do festivalového areálu ve čtvrtek 23. 6. 2022 odpoledne, 2-denní pak v pátek 24. 6. 2022 odpoledne.

Festivalová vstupenka nezahrnuje kempování a parkování. Další služby jako je ubytování v chatkách, prodej stanových míst nebo svozové parkování budou v prodeji během zimy. Vstup na akci je možný od 18 let.

Na festivalu budou platit pravidla aktuálního vládního opatření proti covid-19 (podmínky TNO).

Akce je pro uzavřenou společnost, pokud nemáte pozvánku / vstupenku, prosíme nejezděte na místo konání.

Rekreační Středisko Svatá Kateřina se nachází u města Chotěvice zhruba 15km od Trutnova (prosím nespleťte si to s resortem Svatá Kateřina). Kemp se nachází hluboko uprostřed lesů poblíž Krkonošského národního parku, proto vám doporučujeme vzít si i teplé oblečení. V noci může teplota klesnout.

GPS na mapě: 50.50159994631578, 15.776261214463991

Prodej stanových míst bude zahájen v následujících měsících. Do kempu si můžete vzít vlastní jídlo a pití, nevnášejte tam prosím sklo. Vzít si můžete také vlastní gril. Rozdělávat otevřený oheň je zakázáno. Na místě je pro tyto účely k dispozici jedno centrální ohniště.

Za vstupem do areálu akce najdete po straně stan, v němž bude umístěna recepce pro ubytování v chatkách. Zde vyplníte krátkou smlouvu o pronájmu, předložíte zakoupenou vstupenku s vámi zvolenou chatkou a zaplatíte vratnou zálohu 300 Kč za klíček, který k chatce dostanete. V chatkách je k dispozici elektřina.

Darkshire je hotovostní akce. Vezměte si tedy prosím dostatečnou hotovost. Na akci není možné platit kartou a není zde bankomat.

Po celém areálu bude umístěno několik barů, které budou bohatě zásobeny pivem a kvalitním tvrdým alkoholem, drinky a nealkoholickými nápoji. Prosíme podpořte naše bary, děkujeme.

Více informací k úschovně / uzamykatelným skříňkám zveřejníme v průběhu jara 2022.

V kempu je umístěna restaurace, která bude po celý festival vařit hotová jídla od rána do večera.

V kempu jsou k dispozici sprchy (5 min sprchování cca za 10 Kč) a porcelánové i mobilní toalety. Prosíme využívejte je pro svou potřebu a neznečišťujte les a okolí festivalu. Doporučujeme si s sebou vzít vlastní toaletní papír.

Parkování je možné přímo před vstupem do areálu za malý poplatek. Při příjezdu je nutné vyplnit svojí parkovací kartu.

GPS: 50.50159994631578, 15.776261214463991

Více informací o stagích budou k dispozici v následujících měsících.

Přímé autobusy z Prahy odjíždí ze stanice přímo před budovou hlavního nádraží na magistrále. Více informací najdete na konci stránky.

Hromadnou dopravou se na akci dostanete několika způsoby. Z Prahy přímým autobusem z Černého Mostu – do Chotěvic, – do Trutnova (a dále osobním vlakem), do Vrchlabí (a dále osobním vlakem). Z Hradce Králové vlakem do – Dvora Králové (a dále autobusem do Chotěvic), autobusem do – Jičína (a dále autobusem do Chotěvic). Z Mladé Boleslavi autobusem do – Jičína (a dále autobusem do Chotěvic). Při plné obsazenosti MHD vždy můžete využít místní nebo festivalovou taxi službu z Trutnova nebo Dvora Králové. Všechny jízdní řády najdete na www.idos.cz

Festivalové taxi bude jezdit mezi Chotěvicemi hl.n. a areálem, případně k dalším lokalitám poblíž festivalového areálu za smluvní ceny.

Merchandise

Limitovaná edice triček Darkshire bude v prodeji přímo na festivalu.

Časový lineup bude oznámen cca 2 týdny před festivalem.

Festivalová mapa bude k dispozici cca 2 týdny před festivalem.

Malý okruh (7km)

Vydejte se s dostatkem vody kolem techno stage nahoru do kopce, kde se po 1 km nachází Buddhovy kameny a Karolinina vyhlídka. Ke Slučím kamenům se můžete vydat a pak se stejnou trasou vrátit ve směru na Hájemství. Navážete zde na žlutou trasu, která vede skrze Hájemství. V Hájemství pak odbočíte na zelenou trasu směrem na Kocléřov, kdy se vám po cestě zjeví krásný starý kostel Navštívení Panny Marie, který se nachází v lese. Odtud už se zpět na festival dostanete po silnici směrem na Chotěvice.

Velký okruh (20km)

Vezměte si batoh s dostatkem vody alespoň na 4 hodiny a vydejte se do lesa kolem techno stage, do kopce a objevte cca po 1 km Buddhovi kameny a Karolininu vyhlídku. Naleznete zde žlutou trasu po které se vydáte přes Slučí kameny až do Debrného. Zde navážete na zelenou trasu přes Martinskou stěnu podél Labe až do Dolního Nemojova ke krásné přehradě Lesní Království. Odtud se pak vydáte směrem na sever po modré trase lesem lesního království do Hájemství, kde odbočíte na zelenou trasu směrem na Kocléřov. Před Kocléřovem se vám zjeví krásný kostel Navštívení Panny Marie, který se nachází přímo v lese. Odtud se zpět na festival dostanete po silnici hned za kostelem směrem na Chotěvice.

Vyjížďka autem

10km jižně od festivalu se nachází krásná přehrada Les Království.

20km severně od festivalu se nacházejí Janské Lázně a Černá Hora.

30km severně od areálu se nachází Pec pod Sněžkou a samotná Sněžka.

Informace k autobusové dopravě a její pravidla

Zastávka autobusů je u magistrály přímo před budovou hlavního nádraží. Autobus čeká maximálně 5 minut, dorazte prosím s předstihem. Při nedostavení se k odjezdu vstupenka propadá. Na palubu autobusu je zakázáno vnášet sklo. Pití a jídlo je možné si vzít s sebou do batohu. Prosíme během jízdy nekonzumovat. Za jakékoliv způsobené škody a znečištění při přepravě zodpovídá zákazník.

GPS ZASTÁVKA BUSU: 50°04’59.9″N 14°26’06.3″E

Zákazy a upozornění:

Do areálu je zakázáno vnášet pití, zbraně, pyrotechniku, tagovací fixy a spreje.

Prosíme nevnášejte do areálu sklo.

Parkování na hlavní cestě nad areálem je zakázáno, auta bude odtahovat policie.

Do areálu festivalu je zakázáno vnášet zvířata.

Prosím buďte ohleduplní k ostatním. Pokud uvidíte kohokoliv v nesnázích, informujte prosím pořadatelskou službu.

Děkujeme a těšíme se na Vás na dalších edicích Darkshire!