Darkshire Pandemonium

Darkshire je hotovostní akce, platební karty nebereme. V areálu není žádný bankomat, vezměte si prosím dostatečnou hotovost. V areálu se dá platit také eurami.

Darkshire Pandemonium se nachází na adrese: Hala 13, Pražská Tržnice, Praha 7, 170 00

GPS: 50.098951, 14.446802

Akce začíná v 20:00 večer a končí v 05:00 ráno.

Na akci bude možné zakoupit náš Darkshire merchandise.

V areálu budou umístěny bary, které budou bohatě zásobeny kvalitním tvrdým alkoholem, drinky, nealkoholickými nápoji a pivem Radegast. Prosíme podpořte naše bary, děkujeme. Na akci nebude k dispozici jídlo.

Na místě bude k dispozici šatna pro vaše věci. Prosím nenoste batohy po areálu a rozhodně ne na stage, uschovejte si je v šatně, děkujeme.

Toalety najdete ve venkovní zóně.

Na akci najdete dvě stage – Pandemonium a Purgatory. Mapku a časový line up zveřejníme v týdnu před událostí.

Do areálu je zakázáno vnášet pití, zbraně, pyrotechniku, tagovací fixy a spreje.

Návštěvníci Darkshire by měli respektovat hodnoty naší komunity. Chovejte se k ostatním s respektem bez ohledu na jejich pohlaví, věk, původ, náboženství nebo sexuální orientaci. Jakákoliv forma obtěžování nebo diskriminace nebude tolerována. Prosím kontaktujte členy naší ochranky pokud máte jakýkoliv problém.

Darkshire Festival

Darkshire In The Woods začíná ve čtvrtek 22. 6. 2023 od 15:00 a končí v neděli 25. 6. 2022 ve 12:00. Dj stage začne hrát ve čtvrtek v 18:00. Darkshire je hotovostní akce, v areálu nebereme karty, prosím vezměte si dostatečnou hotovost.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

Festivalová vstupenka nezahrnuje kempování a parkování. Stanové místa je možné zakoupit spolu se vstupenkou v síti Go Out a budou v prodeji také na místě. Parkování bude v prodeji pouze na místě. Vstup na akci je možný od 18 let.

Rekreační Středisko Svatá Kateřina se nachází u města Chotěvice zhruba 15km od Trutnova (prosím nespleťte si to s resortem Svatá Kateřina). Kemp se nachází hluboko uprostřed lesů poblíž Krkonošského národního parku, proto vám doporučujeme vzít si i teplé oblečení. V noci může teplota klesnout.

GPS na mapě: 50.50159994631578, 15.776261214463991

Stan v festivalovém areálu – 390 Kč
Stan na louce nad areálem – 300 Kč

Stanovou vstupenku pro kempování v areálu si můžete zakoupit dokud není vyprodáno, pak otevřeme druhý kemp s názvem “Meadow campsite” na louce cca 200 metrů od vstupu na festival. Nevnášejte prosím do kempu sklo. Vzít si můžete vlastní gril. Rozdělávat otevřený oheň je zakázáno. Na místě je pro tyto účely k dispozici jedno centrální ohniště. Stanové vstupenky budou v prodeji i na místě.

Chatky jsou vyprodány. Uvnitř areálu najdete budovu, kde bude recepce pro ubytování v chatkách. Zde vyplníte krátkou smlouvu o pronájmu, předložíte zakoupenou vstupenku s vámi zvolenou chatkou a zaplatíte vratnou zálohu 300 Kč za klíček, který k chatce dostanete. Klíček prosím vraťte do neděle 12:00. V chatkách je k dispozici elektřina.

Darkshire je hotovostní akce. Vezměte si tedy prosím dostatečnou hotovost. Na akci není možné platit kartou a není zde bankomat.

Po celém areálu bude umístěno několik barů, které budou bohatě zásobeny pivem a kvalitním tvrdým alkoholem, drinky a nealkoholickými nápoji. Prosíme podpořte naše bary, děkujeme.

V kempu je umístěna restaurace, která bude po celý festival nabízet snídaně a vařit hotová jídla od rána do večera. Pokud vám české hotovky nevyhovují, prosím přineste si na festival své vlastní jídlo.

Parkování se otvírá ve čtvrtek ve 14:00 a je zpoplatněm cca 250 Kč / auto. Při příjezdu je nutné vyplnit svojí parkovací kartu. Stanování u auta není možné z důvodů bezpečnosti. Opakovaný výjezd a příjezd je možný. Na místě bude vyhrazený prostor i pro karavany.

GPS: 50.50159994631578, 15.776261214463991

V kempu jsou k dispozici sprchy (5 min sprchování cca za 10 Kč) a porcelánové i mobilní toalety. Prosíme využívejte je pro svou potřebu a neznečišťujte les a okolí festivalu. Doporučujeme si s sebou vzít vlastní toaletní papír.

Na festival opět vypravíme svozové autobusy z Prahy. Jejich zakoupení bude možné během jara.

Hromadnou dopravou se na akci dostanete několika způsoby. Z Prahy přímým autobusem z Černého Mostu – do Chotěvic, – do Trutnova (a dále osobním vlakem), do Vrchlabí (a dále osobním vlakem). Z Hradce Králové vlakem do – Dvora Králové (a dále autobusem do Chotěvic), autobusem do – Jičína (a dále autobusem do Chotěvic). Z Mladé Boleslavi autobusem do – Jičína (a dále autobusem do Chotěvic). Při plné obsazenosti MHD vždy můžete využít místní nebo festivalovou taxi službu z Trutnova nebo Dvora Králové. Všechny jízdní řády najdete na www.idos.cz

Darkshire merchandise store bude otevřen během celého festivalu.

Festivalové taxi bude k dispozici pro všechny, kteří chtějí odvézt nebo svézt do měst a vesnic v okolí festivalu.

Více informací oznámíme v průběhu jara.

Více informací oznámíme v průběhu jara.

Časový line up oznámíme cca 2 týdny před festivalem.

Mapu zveřejníme cca 2 týdny před festivalem.

Turistika

Malý okruh (7km)

Vydejte se s dostatkem vody kolem techno stage nahoru do kopce, kde se po 1 km nachází Buddhovy kameny a Karolinina vyhlídka. Ke Slučím kamenům se můžete vydat a pak se stejnou trasou vrátit ve směru na Hájemství. Navážete zde na žlutou trasu, která vede skrze Hájemství. V Hájemství pak odbočíte na zelenou trasu směrem na Kocléřov, kdy se vám po cestě zjeví krásný starý kostel Navštívení Panny Marie, který se nachází v lese. Odtud už se zpět na festival dostanete po silnici směrem na Chotěvice.

Velký okruh (20km)

Vezměte si batoh s dostatkem vody alespoň na 4 hodiny a vydejte se do lesa kolem techno stage, do kopce a objevte cca po 1 km Buddhovi kameny a Karolininu vyhlídku. Naleznete zde žlutou trasu po které se vydáte přes Slučí kameny až do Debrného. Zde navážete na zelenou trasu přes Martinskou stěnu podél Labe až do Dolního Nemojova ke krásné přehradě Lesní Království. Odtud se pak vydáte směrem na sever po modré trase lesem lesního království do Hájemství, kde odbočíte na zelenou trasu směrem na Kocléřov. Před Kocléřovem se vám zjeví krásný kostel Navštívení Panny Marie, který se nachází přímo v lese. Odtud se zpět na festival dostanete po silnici hned za kostelem směrem na Chotěvice.

Vyjížďka autem

10km jižně od festivalu se nachází krásná přehrada Les Království.

20km severně od festivalu se nacházejí Janské Lázně a Černá Hora.

30km severně od areálu se nachází Pec pod Sněžkou a samotná Sněžka.

Do areálu je zakázáno vnášet zbraně, pyrotechniku (ohňostroj), tagovací fixy a spreje.

V areálu festivalu je zakázáno prodávat jakékoliv vlastní zboží.

Prosíme nevnášejte do areálu skleněné lahve.

V areálu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně mimo vyhrazené místo za restaurací. Do areálu si můžete vzít vlastní gril.

Parkování na hlavní cestě nad areálem je zakázáno, auta bude odtahovat policie.

Do areálu festivalu je zakázáno vodit zvířata.

Návštěvníci Darkshire by měli respektovat hodnoty naší komunity. Chovejte se k ostatním s respektem bez ohledu na jejich pohlaví, věk, původ, náboženství nebo sexuální orientaci. Jakákoliv forma obtěžování nebo diskriminace nebude tolerována. Prosím kontaktujte členy naší ochranky pokud máte jakýkoliv problém.

Děkujeme a těšíme se na Vás na dalších edicích Darkshire!